Otomatik Görev Yönetimi

Görev yönetimi modülü ile kullanıcı ve kullanıcı grubuna otomatik zafiyet atayabilme. Ayrıca periyodik veya zafiyet bazlı görevler ile zafiyetler için otomatik sorumlu ataması, zafiyetler için otomatik durum değişiklikleri veya belirtilen risk seviyesinde zafiyet tespiti gibi durumlarda otomatik e-posta gönderimi gibi birçok işi otomatize edebilme. Makine öğrenmesi destekli otomatik görev yönetimi.


Bulgu Yaşam Döngüsü

Zafiyetin ilk tespit edildiği tarihten itibaren üzerinde yapılan her değişikliğin görsel olarak sunulması. Bulgunun ne zaman kim tarafından tespit edildiği, hangi durum değişikliklerinin kimler tarafından yapıldığı, ne kadar süre açık kaldığı ve kapanma tarihine kadar her detayın gösterimi.


SLA Yönetimi

Zafiyet risk seviyeleri için istenilen zaman diliminde SLA belirleyebilme ve bu SLA’ye bağlı olarak zafiyetin ilgili SLA süresin içerisinde kapatılmaması durumunda bilgilendirme. Alarm bildirimleri ve e-posta ile bilgilendirme.


Ticketing Sistemi

bizzy içerisinde yer alan ticketing sistemi ile tespit edilen zafiyetler ilgili kişilere atanabilir. Bu sayede zafiyetin sorumluları daha etkili bir şekilde takip edilmekle beraber, bulgunun kim tarafından ne kadar sürede kapatıldığı gibi istatistiklere de erişilebilir.